26. prosince 2012

Pohodové svátky!

Moji milí čtenáři,
doufám, že právě prožíváte tu pravou vánoční pohodu s vašimi nejbližšími a pod stromečkem jste našli, co jste chtěli, ládujete se dobrotami a nic vám ke štěstí nechybí :-)


My letos Vánoce oslavili netradičně - na pláži a bez dárečků, jen pro malou jsme nějaké zabalili. Přeci jen se dívat na dětské nadšení při rozbalování barevného balícího papíru a mašlí (ze kterých měla stejně největší radost) se ničemu nevyrovná a nemohli jsme si aspoň tuto tradici nechat ujít. Stromek jsme vyrobili jen provizorní, z propriet, které byly po ruce :-) 

Jaký stromeček preferujete vy - živý, umělý, nebo i z netradičních materiálů?


10 komentářů:

 1. Vskutku netradiční, ale jistě o to nezapomenutelnější Vánoce :-)
  Z nádherných fotek nasávám to teplo a pohodu, je to krása :-)
  U nás preferujeme stromek živý a jako obvykle navzdory původnímu plánu byl prostor pod ním dárky přeplněný :-) Ale ty dětské rozzářené oči a synova hláška po spatření nadílky: "Ješkovi voči, to je ale dálků!" jsou teď na Vánocích stejně nej.
  Tak příjemnou australskou pohodu a krásné svátky :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Báro, i Tobě! Díky dětem Vánoce získávají na nové dimenzi :-)

   Vymazat
 2. To je krása, Ali:) My tu letos měli taky teplo, vracela jsem se na Bozi hod domu od mamy a prislo mi, ze je jaro:) Ale na koupani to zas nebylo:) Sara bude za chvili vic Australanka, nez Ceska:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj četla jsem novinky na internetu, tak aspoň že trochu sněžilo, nebo ne? Neboj, Australanka nebude, stále na ni mluvíme česky a zimu si určitě taky pamatuje :-) Hezký svátky!

   Vymazat
 3. Odpovědi
  1. Díky, taky se mi líbilo, pro malou jako stvořené :-)

   Vymazat
 4. Nikdy jsem nezažila jiné Vánoce než doma...ale dávám si závazek do let budoucích, že alespoň jednou si taky rozbalím dárky na pláži:-)))
  Krásné fotky:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani díky, určitě to stojí za to někdy utéct od toho vánočního běsnění a užít si svátky někde v klidu a v teple :-)

   Vymazat

Děkuji za vaše milé komentáře a názory.