3. června 2013

«Můj styl» Na Den dětí

Jak jsem avizovala, na Den dětí jsem se vždy těšila, i tentokrát. Rozhodli jsme se, že si ho užijeme i přes nepříznivé deštivé počasí. Dopoledne jsme vyrazili na Petynku, kde děti slavily pod taktovkou Nadace Terezy Maxové. I když jsme vycházeli v pozitivním duchu, že v nejhorším případě se schováme pod deštníkem nebo stanem s nějakými aktivitami, realita byla opačná a my zcela promrzlí to po ani ne po hodině zabalili. Celý areál byl ale zaplněn nejrůznějšími vyžitími pro děti (bohužel vesměs outdoorovými), která díky silnému dešti bohužel zůstala často nevyužita. Škoda, mohla to být na sluníčku hezká akce.

Kde se nejlépe zahřát a zpříjemnit si deštivý víkend než nad dobrým jídlem v příjemném prostředí? Abychom z dětského dne měli něco i my dospěláci, na odpoledne jsme si naplánovali degustační menu asijské kuchyně v hotelu Mandarin Oriental, které přítel zakoupil v akci na Lime & Tonic. Opravdu skvělé zakončení dne, jídlo bylo úžasné a obsluha víc než přátelská. Tak milý servis jsem v Praze dlouho nezažila! Dcerka si to užila také, snědla asi tři placky čapátí a k tomu dostala "ochutnávkový" tác s hračkami. Kupodivu si s nimi celou hodinu vystačila. Outfit jsem si vzala celkem jednoduchý, jen jsem řešila boty. V lodičkách bych měla při venkovním přecházení za pár minut bazén a kozačky jsem si v květnu vážně už brát nechtěla. Tak to vyhrály tyto kotníčkové a k nim rafinovanější punčochy. 

Co jste dělali na Den dětí a vůbec jak trávíte volný čas, když venku leje jako z konve?

 
 
Oblékla jsem si: top+sukně HM, punčochy Asos, boty Yoox.

9 komentářů:

 1. Na dne dětí hodně sexy, teda:) My jsme byli o víkendu doma, nemocný, a dnes navíc nefungujou školky, takže zase doma.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dopoledne jsem zas tak sexy nebyla ;-) Doma je určo líp než teď venku. Jen buďte brzo zdravé, snad jen nachlazení? Posílám pro vás obě pusu!

   Vymazat
  2. Děkujeme a šlo o nějakou virózu ...snad to bude ok.

   Vymazat
 2. Je fajn, že jste vyrazili ven i přes nepřízeň počasí. My jsme na Den dětí měli v plánu jít se podívat na letadla- nevyšlo to...
  A ochutnávka musela být super:-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No mysleli jsme si, že to nějak dáme, ale zima je potvora. Jídlo nás pak už spravilo :-) Tak snad jste si to s Mládětem užili i tak doma ;-)

   Vymazat
 3. moc ti to slušelo a ty punčochy...téda ty jsou bezvadné!asi vezmu fixu a namaluju si čáru na punčochy co mám doma,protože jsem je taky vždycky chtěla,ale nikdy nikde neviděla!my jsme měly den dětí nijaký,jak už jsem psala a jinak jsme teď taky zalezení doma a už mě to pěkně štve! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Amy! Celkem sranda, tyto punčochy jsem také sháněla dlouho a když jsem je viděla, byla jsem zrovna těhotná, že jsem je neoblékla. Takže konečně až teď, když už nemám pupek, se dočkaly premiéry :-) Už se to má snad od zítřka lepšit, tak snad už bude líp :-)

   Vymazat
 4. Krásný outfit, takhle by se měla oblékat každá maminka :)

  www.christinewait.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše milé komentáře a názory.