5. srpna 2013

«Můj styl» Golden Delight

Zlato jsem nikdy nenosila (když nepočítám zlaté náušničky po babičce, které mě zdobily v dětství) a měla jsem za to, že mi ani nesluší. Takže téměř všechny moje šperky jsou ze stříbra nebo chirurgické oceli. V poslední době tento vzácný kov ale beru na milost a pomaloučku ho pouštím do svých skříní. Zatím se mi sešlo jen pár zlatých doplňků a musím říct, že mají něco do sebe. Na této fotce vidíte i další moje vzorované kalhoty (jsou více decentnější) a moje zcela přirozené vlasy. Zrovna ten den se mi vytvarovaly celkem rovnoměrně, že když jsem je promačkala voskem dostaly hned plážový nádech. Změna občas neuškodí :-) 

Líbí se vám více vlnité nebo rovné vlasy? A jak jste na tom se zlatem, preferujete ho před stříbrem, nebo naopak?

Oblékla jsem si: top Gap, kalhoty Primark, kabelka Austrálie, balerínky ???, prstýnek Mango, náramek Ebay.

10 komentářů:

 1. Moc pekny outfit, jednoduchy a elegantni.

  OdpovědětVymazat
 2. Tak tohle se mi líbí moc a to včetně vlasů. Vůbec bych neřekla, že Ti zlaté odstíny nesluší.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky Iri, no měla jsem to celou dobu zažité, možná jsem se přejedla těch zlatých náušnic v dětství a chtěla pravý opak :-)

   Vymazat
 3. Ten top je skvělý, takový styl hodně můžu :-) Zlatá Ti sluší, fotky jsou krásné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc :-) Volnější topy jsou taky mými favority :-)

   Vymazat
 4. Myslím, že vlasy máš super takhle přirozené a v jejich zájmu bych je asi převážně "nosila" takhle a jen slavnostně žehlila :) netrčí ti nikam, nejsou krepaté, vypadají strašně pěkně přirozeně a zdravě. A outfit taky super. Hrozně se mi líbí ta druhá fotka s pohledem "do nebe"...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky :-) No právě ten den se mi hezky zvlnily, celkem i pravidelně, že nikam netrčely. To se právě moc často nestává :-))

   Vymazat
 5. Krásný outfit a zlatou docela můžu :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Outfit naprosto super! Zlato nenosím, i když bych asi i někdy chtěla, nějak mi to nejde, nebo se cítím nesvá. Třeba se k tomu časem dostanu:-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše milé komentáře a názory.